Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Tomasz Karolak nie potrafi się ustatkować. A jest już ojcem dwójki dzieci

Czytaj dalej
Fot. Bartek Syta
Paweł Gzyl

Tomasz Karolak nie potrafi się ustatkować. A jest już ojcem dwójki dzieci

Paweł Gzyl

Kiedy był nastolatkiem, zbuntował się przeciw rodzicom-wojskowym. Zaczął słuchać rocka i jeździć na koncerty. Chociaż ojciec ścigał go z milicjantami, nie stłamsił pasji chłopaka. Dzisiaj Tomasz Karolak występuje ze swoją grupą - Pączki w Tłuszczu

Kiedy pojawili się na scenie opolskiego amfiteatru, wszyscy widzowie byli zaskoczeni. Do tej pory nikt bowiem nie traktował muzycznej przygody Tomasza Karolaka na poważnie. Tymczasem okazało się, że po sześciu latach pokątnej działalności jego zespół zaczyna szturm na rodzimą scenę muzyczną. Mało tego - występ Pączków w Tłuszczu na tegorocznym festiwalu w Opolu miał za zadanie promować debiutancki album grupy - „LOVElas”. Po jego opublikowaniu zespół wyruszył w trasę koncertową - i dziś można go zobaczyć głównie w nadmorskich miejscowościach, gdzie występuje dla spragnionych rozrywki letników. Dla tych, którzy dobrze znają Tomasza Karolaka, tego rodzaju aktywność nie jest niczym nowym. Aktor fascynował się bowiem rockową muzyką od dawna.

*

Tomek przyszedł na świat w Radomiu, gdzie akurat stacjonowali jego rodzice. Oboje byli bowiem oficerami Ludowego Wojska Polskiego. To sprawiło, że rodzina Karolaków często przeprowadzała się z miasta do miasta. Chłopak nie przepadał za tym - i najlepiej czuł się w Ustroniu Morskim - bo tam akurat blok stał niemal nad samym morzem.

Rodzice Tomka nie stronili od rozrywki - i jak przystało na wojskowych, rok w rok uczestniczyli w kolejnych edycjach festiwalu piosenki żołnierskiej w Kołobrzegu. Oczywiście na widowni nie brakowało także ich dzieci - Tomka i jego brata.

Czytaj więcej:

 • Co okazało się niezwykle ważną cechą Tomka?
 • Biografia Tomasza Karolaka
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 8,90 zł miesięcznie.

  już od
  8,90
  /miesiąc
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ekstramagazyn.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.