Piękniejsza strona polskiej kadry na Euro 2016

Czytaj dalej
Maria Mazurek

Piękniejsza strona polskiej kadry na Euro 2016

Maria Mazurek

Polskie WAGs (z ang. - ang. Wives And Girlfriends), czyli drugie połówki piłkarzy, trzymają się razem. Na trybunach i na siłowni. Statystyczna dziewczyna piłkarza? Zgrabna i seksowna brunetka próbująca swoich sił w modelingu. Ich stylizacje za dziesiątki tysięcy można śledzić na portalach internetowych.

Sara Mannei, aktualna żona Artura Boruca, jedna z najbardziej popularnych - a jednocześnie najbardziej nielubianych - polskich WAGs nie ma wątpliwości: bardzo trudno jest być żoną piłkarza. Na czym te trudności polegają, pani Sara chętnie opowiada w licznych wywiadach. Zatem piłkarze wyjeżdżają często na mecze, a ich kobiety muszą zostawać same w domu. A jeśli zawodnicy często zmieniają kluby, to ich partnerki co chwilę muszą aklimatyzować się w nowym otoczeniu. Oprócz tego dochodzi stres związany z kibicowaniem. Prawdopodobnie jednak (o czym żony piłkarzy już tak chętnie w wywiadach nie opowiadają) pewnym pocieszeniem jest dla nich sława i zarobki mężów - a te sięgać mogą, gdyby przeliczyć je na złotówki, kilkuset tysięcy. Tygodniowo.
I jeśli wejdziemy na internetowy profil (najpopularniejszy w ich kręgu to instagram) którejkolwiek z polskich WAGs na zdjęciach zobaczymy: szerokie uśmiechy, świeżą cerę świadczącą o odpowiedniej dozie wypoczynku, torebki za kilkadziesiąt tysięcy złotych i piękne, niemal pocztówkowe zdjęcia, z licznych egzotycznych podróży.

Kim są zgrabne i ładne dziewczyny naszych reprezentacyjnych piłkarzy?

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 8,90 zł miesięcznie.

    już od
    8,90
    /miesiąc
Maria Mazurek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ekstramagazyn.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.