Piekło rodziny Małyszów trwało aż cztery lata. To koniec?

Czytaj dalej
Fot. Fot. janusz wójtowicz
Andrzej Drobik a.drobik@dz.com.pl

Piekło rodziny Małyszów trwało aż cztery lata. To koniec?

Andrzej Drobik a.drobik@dz.com.pl

Od kilku lat rodzina Adama Małysza była prześladowana przez nastoletnią dziewczynę z Warszawy. Kiedy nawet sąd nie był w stanie pomóc, Iza Małysz ujawniła dramat rodziny. Prześladowanie w internecie, nie tylko znanych osób, to dzisiaj prawdziwa plaga

Rodzina Adama i Izy Małyszów przez ostatnie cztery lata przechodziła wyjątkowo trudne chwile. Zaczęło się od niewinnych zaczepek nastolatki z Warszawy, a skończyło na groźbach karalnych i rozprawie sądowej.

Izabela Małysz bardzo dba o prywatność swojej rodziny. Rzadko udziela wywiadów, niechętnie pokazuje się publicznie. Dlatego fakt, że postanowiła upublicznić swój problem, był dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Jak przyznaje, po prostu nie wytrzymała i postanowiła, że musi coś zrobić. Po kilku latach samotnego radzenia sobie z nękaniem rodziny przez nastolatkę z Warszawy, opisała swoją sytuację na portalu Facebook. Opisała prześladowanie jej rodziny przez stalkerkę z Warszawy, postanowiła też ujawnić dane prześladowczyni. Ujawniła, że młoda dziewczyna miała podszywać się pod członków jej rodziny oraz wysyłała do nich wiadomości o wulgarnej treści.

„Sprawa zgłoszona na policję. Kolejne miesiące przesłuchań, weryfikowania podanych przez nas „na tacy” dowodów, w końcu rozprawa… i…? I nic! Sąd zasądził, jak cytuję: „środek wychowawczy w postaci upomnienia” - napisała Izabela Małysz na Facebooku. Jak twierdzi, jej wpis wynika z bezsilności wobec nękającej jej rodzinę dziewczyny. Bezsilności spotęgowanej wyrokiem sądu. To dlatego postanowiła podjąć radykalne kroki. Ujawniła dane stalkerki - jest nią nastolatka z Warszawy. Jak mówi Izabela Małysz, czarę goryczy miała przelać wiadomość, którą córka małżeństwa Małyszów - Karolina - dostała na 19. urodziny. Nastoletnia stalkerka, już po wyroku sądu, napisała wtedy do Karoliny:

„Mam nadzieję, że szybko zdechniesz zapomniana przez wszystkich i będziesz umierać w cierpieniu”.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 8,90 zł miesięcznie.

    już od
    8,90
    /miesiąc
Andrzej Drobik a.drobik@dz.com.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ekstramagazyn.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.