Kinga Duda: Wystrojona i milcząca

Czytaj dalej
Fot. Fot. Piotr Smoliński
Ryszarda Wojciechowska r.wojciechowska@prasa.gda.pl

Kinga Duda: Wystrojona i milcząca

Ryszarda Wojciechowska r.wojciechowska@prasa.gda.pl

Wystarczy o mnie powiedzieć „córka” i tyle, żartowała na swój temat Aleksandra Kwaśniewska. Ten model przyjęła Kinga Duda. Odkąd przed rokiem dołączyła do grona „pierwszych córek”, konsekwentnie odmawia jakichkolwiek kontaktów z mediami. Ale im bardziej chce się chować w cień, tym mocniej polują na nią tabloidy i plotkarskie portale. Na razie próbują z niej zrobić kolejną ikonę mody i seksowną Polkę. Ale czy ten wizerunek jej się opłaci?

O Kindze Dudzie nadal niewiele wiadomo. To, jakie ma pasje i czym żyje, co ją wzrusza i jak patrzy na świat. To studentka prawa, o której nawet koledzy z roku mówią na okrągło i dość mdło.

- Naprawdę osoba godna córki prezydenta - chwali jeden z nich.

Drugi dopowiada, że to elokwentna dziewczyna, a trzeci, że pewna siebie i aktywna na zajęciach. Żadnej anegdoty. W mediach można znaleźć wypowiedź dziadka prezydentówny, Jana Dudy, który pismu „Dobry Tydzień” opowiadał więcej o chłopaku wnuczki niż o niej samej. W rozmowie z tym katolickim tabloidem zapewniał, że to prawdziwa miłość Kingi: "Karol często odwiedza nas z Kingą. To miły i kulturalny, ułożony chłopak. Życzę młodym z całego serca, żeby byli szczęśliwi i się pobrali". I jak potem tłumaczył, u Dudów tak jest, że pierwsza miłość jest tą jedyną.

Reszta wiadomości na temat prezydentówny to już spekulacje i podglądane przez paparazzich obrazki. Jednego dnia można przeczytać, że rozstała się z chłopakiem, ale ma już nowego. Innym razem, że z kotkiem była u weterynarza, że widziano ją, jak pali jednego papierosa za drugim, że spotkała się z aktorem Maciejem Musiałem, zapłaciła mandat i takie tam banały, tabloidowe ple-ple.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 8,90 zł miesięcznie.

    już od
    8,90
    /miesiąc
Ryszarda Wojciechowska r.wojciechowska@prasa.gda.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ekstramagazyn.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.