Jak wykarmić siedemnaścioro. Wydrowie dali radę

Najstarsza, Bogusia, ma dziś 72 lata. Po niej urodził się Marian, Stanisława, Marysia, Zofia, Wandzia, Zenek, Tadek, Krysia, Grażyna, Józek, Janek, Halina, Fot. Archiwum rodzinne Najstarsza, Bogusia, ma dziś 72 lata. Po niej urodził się Marian, Stanisława, Marysia, Zofia, Wandzia, Zenek, Tadek, Krysia, Grażyna, Józek, Janek, Halina, Urszula, Lucyna, Ela i najmłodsza Justyna. Niedawno był pierwszy zjazd rodzinny Wydrów

Rodzina Duggar z Arkansas (19 dzieci) prowadzi show w TV. Karczewscy (21 dzieci) spod Nowego Miasta Lubawskiego wygrali konkurs Przyjaciel Rodziny. Po Otylii i Adamie Wydrach spod Łambinowic zostało 17 dzieci. I mnóstwo wspomnień.

- Ojciec codziennie rano mył się i golił, szedł do pokoju i klękał przed świętym obrazem - opowiada Maria (Wydra numer 4). - Za nim szły wszystkie dzieci. Modliliśmy się razem. Bez tego nie było śniadania. Przed każdym posiłkiem wspólnie się żegnaliśmy. Rodzice byli bardzo pobożni. Mogliśmy tańcować na sobotniej zabawie aż do rana, ale w niedzielę trzeba było wcześnie wstać i iść do kościoła. My wszyscy jesteśmy pobożni. Tak nas wychowano, i dobrze.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 8,90 zł miesięcznie.

    już od
    8,90
    /miesiąc

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ekstramagazyn.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.