Ewa Wachowicz: W życiu trzeba robić to, co płynie z serca

Czytaj dalej
Fot. Anna Kaczmarz/Polskapresse
Roman Laudański

Ewa Wachowicz: W życiu trzeba robić to, co płynie z serca

Roman Laudański

„Co z tego, że zaczniesz w koronie, kiedy skończysz przy garach” - powtarza żartobliwie w wywiadach Ewa Wachowicz, która opowiada o gotowaniu, rodzinie i kolejnych zmarszczkach.

Do tej pory, wsiadając do taksówki, słyszy: „O, matko! Żona mi nie uwierzy, że wiozłem naszą miss!”. Ewa Wachowicz nie boi się upływu lat. Nie wstydzi się wieku (45 lat). Dba o dobrą kondycję, jest jej potrzebna do aktywnego życia. Dwa razy w tygodniu ćwiczy z trenerem, w pozostałe dni - wybiera rower lub rolki. Medytuje, ćwiczy jogę oddechu.

Ewa Wachowicz
Tomasz Czachorowski / Polska Press Ewa Wachowicz

- Jestem za naturalnym przechodzeniem w kolejne etapy życia - zaznacza Ewa Wachowicz. - Nie zrobiłam sobie nic chirurgicznie. Usta mam wąskie, ale czy komuś to przeszkadza?! Zaraz będę unikatowa -jedyna, która nie ma ich jak glonojad, ale nie chcę też oceniać innych. Niech każdy robi, jak uważa. Ja na każdą zmarszczę na czole sobie zapracowałam. Mam je też od uśmiechania się, co bardzo lubię.

Zaznacza, że każdy wiek ma cudowną wartość.

Ma fantastyczne wspomnienia z młodości, ale nie chciałaby z obecną wiedzą i doświadczeniem wracać do tamtego wieku. A w młodości marzyła m. in. o: jasnych włosach. I o tym, żeby zostać baletnicą i tańczyć w balecie (marzenie o tańcu ziściło się w programie „Taniec z gwiazdami”). Marzyła też, żeby zostać piosenkarką. Magnetofonem Grundig nagrywała piosenki z radia, rączka skakanki zastępowała mikrofon. W wieku 11 lat założyła pierwszy zeszyt z przepisami kulinarnymi. W kole gospodyń wiejskich w Klęczanach chodziła na kursy gotowania i szycia.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 8,90 zł miesięcznie.

    już od
    8,90
    /miesiąc
Roman Laudański

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ekstramagazyn.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.